Ara

Notice: Undefined variable: konu_alinti_duzenle in /home/takiple1/public_html/forum/konu.php on line 1065
Yeni Başlık  Cevap Yaz
Toplam 6 Sayfa:   «ilk   <   3   4   5   [6] 
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[FutbolaDair]

Kullanıcı Resmi
İleti Sayısı: 384
Durum: Çevrimdışı

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder

15 kere teşekkür edildi.

Cevap Tarihi: 18.09.2016- 16:27
Alıntı yaparak cevapla  

Arkadaş sanki site benim dd bana yazıyo gibi konuşmuş. Ben burda hesabı satılığa çıkardım. Konu kapandı neden kapandı diye de konu açtım. Ben memnun olsam neden satayım ? Bu sistemlerin hiçbirinden memnun değilim. Ben diyorum ki illaki bişey seçeceksem tartışmasız çılgın tavuklar.

Yok daha iyi bir sistem olsa iyi olur diyorsunuz. Ben diyorum ki hadi buyrun örnek verin. Şöyle olmalı deyin. Sadece daha iyisi olabilir diyorsunuz. Olamaz. Daha iyisinde sistem batar. İyi değil kötünün iyisi. Bu işlerden anlasam sağlam bir site kuracağım da imkan yok işte.

[ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ] Yatırımını Yap ve Kazanmaya Başla!
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Garip]

Kullanıcı Resmi
İleti Sayısı: 482

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder

104 kere teşekkür edildi.
49 kere teşekkür etti.
Cevap Tarihi: 19.09.2016- 05:45
Alıntı yaparak cevapla  

Alıntı Çizelgesi: FutbolaDair yazmış

Arkadaş sanki site benim dd bana yazıyo gibi konuşmuş. Ben burda hesabı satılığa çıkardım. Konu kapandı neden kapandı diye de konu açtım. Ben memnun olsam neden satayım ? Bu sistemlerin hiçbirinden memnun değilim. Ben diyorum ki illaki bişey seçeceksem tartışmasız çılgın tavuklar.

Yok daha iyi bir sistem olsa iyi olur diyorsunuz. Ben diyorum ki hadi buyrun örnek verin. Şöyle olmalı deyin. Sadece daha iyisi olabilir diyorsunuz. Olamaz. Daha iyisinde sistem batar. İyi değil kötünün iyisi. Bu işlerden anlasam sağlam bir site kuracağım da imkan yok işte.

Keşke şu ödeme puanı olayını bir rayına oturtabilselerde millet ağız tadıyla oynasa.
Bir tek o sorun oluyor yokse site gayet karlıda işte :(

[ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ]
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[kelemekem]

Varsayılan Kullanıcı Resmi
İleti Sayısı: 9

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

1 kere teşekkür edildi.

Cevap Tarihi: 04.10.2016- 21:04
Alıntı yaparak cevapla  

[ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ] arkadaşlar ödeme puanı yok beklerim.

Bu ileti en son kelemekem tarafından 04.10.2016- 21:05 tarihinde, toplamda 1 kez değiştirilmiştir.

Cvp:http://takiplekazan.net/?ref=43521
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[hasan51]

İleti Sayısı: 1

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Cevap Tarihi: 04.10.2016- 21:34
Alıntı yaparak cevapla  

[ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ]

Cvp:senin icin uye oluyorum kards hatta san yeni bir sete onereyim ama sadece izle istersen beden ule ol senle ekip kurariz kardes ismide getmy ads
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[cryzprty]

İleti Sayısı: 6

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Cevap Tarihi: 18.10.2016- 21:12
Alıntı yaparak cevapla  

Alıntı Çizelgesi: kelemekem yazmış

[ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ] arkadaşlar ödeme puanı yok beklerim.

Bu ileti en son cryzprty tarafından 18.10.2016- 21:16 tarihinde, toplamda 3 kez değiştirilmiştir.

Yeni Başlık  Cevap Yaz
Toplam 6 Sayfa:   «ilk   <   3   4   5   [6] 
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.