Ara

Notice: Undefined variable: konu_alinti_duzenle in /home/takiple1/public_html/forum/konu.php on line 1065
Yeni Başlık  Cevap Yaz
Toplam 6 Sayfa:   «ilk   <   3   4   5   [6] 
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Moruk]

Varsayılan Kullanıcı Resmi
İleti Sayısı: 1
Durum: Çevrimdışı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Cevap Tarihi: 27.04.2017- 09:15
Alıntı yaparak cevapla  

Arkadaslar lutfen yazimi okuyun, cilgin cifltlikten uzak durun yazik gunah..

CilginCiftlik dolandiricidirr lutfen guvenmeyin. Isteyen olursa tum konusmalarim fotograflari ile birlikte delil sunabilirim tamamen haksiz yere uyelimi kapattilar. ortalama 3 aylik emegimi ve oyuna yatirdigim 175-180 tl arasi yatirimi ve para cekme talimati verdigim 53 tl ile hesabimda bulunan 28 kusur tlyi hic ettiler ve hesabimi banladilar. 17.04.2017 tarihinde bankadan para cekme talimatini verdim ve oyunu oynayanlar bilir orada 2 is gunu icerisinde sorunsuz yatacaktir seklinde ibare var. 2 is gunu gectikten sorna yazdigim banka hesaplari ile sorun yasadiklarini ve 25.04.2017 tarihinde yatacagini soylediler. 25.04.2017 ise hala yatmayinca tekrar yazdim sorunun cozulemedigini ve parami hesabima geri iade edeceklerini papara yondetimi ile parami cekebilcegim soylediler tamam dedim. saat gece 12 den sonra gececek demelerine ragmen 26.04.2017 tarihinde oglen hala hesabima gecmedigimi gorunce tekrar yazdim yogunluk oldugunu ve gun icerisinde yatacagini soylediler fakat aksam oldu hala yatmadi. tekrar yazdigimda bana standart mesaj atti ****ayetimi bile dinlemeden sorun oldugunu papara ile cekebilcegim seklinde bende bunu soylemistiniz lutfen yazdiklarima cevap verirmisiniz dedimde "efendim ADAM gibi okuyun" seklinde kaba bir tabirde bulundu. bende kendisine adam gibi okudugumu ve kendisininde adam gibi okumasini ve nasil bir tabirde konustugunu sordum. Sonrasinda bana 2000 kisi bekliyor yatiriyoruz dediklerinde bende kac gundur oyaliyorsunuz para yatirdigimizda aninda geciyor diye usteledigimde uzatma seklinde bir cevap geldi. Bende hakkimi aradigimi soyledigimde kullanici nick imi sordu soyledim oyundan gir cik dedi duzeldi dedi. Ve oyundan cikip girmeye calistigimda hatali kullanim dedi. hemen esimin hesabinda giris yaptim ve tekrar yazdim olayi soyledim giremiyorum dedim. Bana gelen cevap su sekilde oldu sana uzatma dedim.. ve ordan bi dahada yazamadim. Ondan hemen sonra Cilginemlak hesabima girdim ve ordan yazdim ordanda sohbete erisimi kapatti. Halada asil hesabim blokeli ve 3 aylik emegimi bu sekilde haksiz bir sekilde kazanc sagladilar. ben yurtdisinda oldugum icin Turkiyeye doner donmez bu adamlarin kokunu kurtumak olacak ama sizde boyle bir hata yapmayin emeklerinize yazik aman dikkat edin.. Konusma fotograflari hepsi var elimde merak eden olursa gonderebilirim..

Yeni Başlık  Cevap Yaz
Toplam 6 Sayfa:   «ilk   <   3   4   5   [6] 
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.