Ara
Yeni Başlık  Cevap Yaz
Jeton Toplayan arkadaşlar okusun. Özellikle yeni gelenler.           (gösterim sayısı: 429)
(+0) (-0)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[omr111]

Varsayılan Kullanıcı Resmi
İleti Sayısı: 24
Durum: Çevrimdışı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

2 kere teşekkür etti.
3 kere teşekkür edildi.
Konu Tarihi: 07.01.2017- 12:30

Merhaba arkadaşlar. Biz burda aylardır youtube abone kasıyoruz ve aynı zamanda başkalarının da kasmasına yardımcı oluyoruz.Bencillik yapıp da sadece biz kazanalım diyip sırf adımın jetonunu almak için abone olup geri bırakmıyoruz. Biz bu hareketi aşşalıkça buluyoruz.Tamam,kendi kanalınızdan abone olmayabilirsiniz,bunun yerine yeni bir kaç kanal açıp bunlarla abone olup ve orada abonelikten çıkmadan öylece bırakabilirsiniz.Benim abonelerimden düşüş olmazken son bir haftadır 50 abonem siliniyor her bir kastığımda.Bunu yeni gelenler mi yapıyor yoksa başka bir sebep mi var bilmiyorum ama bu büyük bir problem olmay başladı."KAZANMAK İÇİN BİRİLERİNE KAZANDIRMANIZ GEREKMEKTEDİR." Sözünü asla unutmayın.Belki siz bugün kimseye kazandırmazsınız bu sitede ama böyle devam ederse site üzerinde iş yapan kalmaz , bir gün lazım olduğunda dönüp de bu sitede abone kasacak kullanıcı bulamazsınız. Çok zor değil bir kaç kanal açmak,insanlrın emeğine saygı duyun ve KAZANIRKEN KAZANDIRIN.

Teşekkür edenler:   By_Y1LD1R1M [07.01.2017- 20:05],

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[leylametin]

Varsayılan Kullanıcı Resmi
İleti Sayısı: 704
Durum: Çevrimdışı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

62 kere teşekkür edildi.
11 kere teşekkür etti.
Cevap Tarihi: 07.01.2017- 15:36
Alıntı yaparak cevapla  

Alıntı Çizelgesi: omr111 yazmış

Merhaba arkadaşlar. Biz burda aylardır youtube abone kasıyoruz ve aynı zamanda başkalarının da kasmasına yardımcı oluyoruz.Bencillik yapıp da sadece biz kazanalım diyip sırf adımın jetonunu almak için abone olup geri bırakmıyoruz. Biz bu hareketi aşşalıkça buluyoruz.Tamam,kendi kanalınızdan abone olmayabilirsiniz,bunun yerine yeni bir kaç kanal açıp bunlarla abone olup ve orada abonelikten çıkmadan öylece bırakabilirsiniz.Benim abonelerimden düşüş olmazken son bir haftadır 50 abonem siliniyor her bir kastığımda.Bunu yeni gelenler mi yapıyor yoksa başka bir sebep mi var bilmiyorum ama bu büyük bir problem olmay başladı."KAZANMAK İÇİN BİRİLERİNE KAZANDIRMANIZ GEREKMEKTEDİR." Sözünü asla unutmayın.Belki siz bugün kimseye kazandırmazsınız bu sitede ama böyle devam ederse site üzerinde iş yapan kalmaz , bir gün lazım olduğunda dönüp de bu sitede abone kasacak kullanıcı bulamazsınız. Çok zor değil bir kaç kanal açmak,insanlrın emeğine saygı duyun ve KAZANIRKEN KAZANDIRIN.

Dostum aynen katılıyorum sana birkaç gmail açıp onlarla üye olun üyelikten çıkmayın gerçekten bu büyük problem aylarca uğraşıp jeton kasıyorum ve reklam veriyorum ama hepsi boşa gidiyor lütfen saygı.

Teşekkür edenler:   By_Y1LD1R1M [07.01.2017- 20:05],

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.