Ara
Yeni Başlık  Cevap Yaz
Maden.im İle Para Kazanma           (gösterim sayısı: 587)
(+0) (-0)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[Şükrü ]

Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi: 12.10.2015
İleti Sayısı: 477
Şehir: Gizli
Durum: Çevrimdışı

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder

345 kere teşekkür etti.
33 kere teşekkür edildi.
Konu Tarihi: 01.05.2017- 09:29


Merhaba, oyun oynamak internetten para kazanmak isteyenler için güzel bir seçenek olacaktır.

İnternetten para kazanmak için uğraşırken sahte, dolandırıcı sitelere dikkat edin. Bu işe başlamadan önce para kazanmayı düşündüğünüz sistemi iyice araştırın. Sistemle ilgili detaylı bilgileri dikkatlice okuyun. Gerekirse para kazanma işlemini biraz geciktirin.

Burada size tanıtacağım sitenin içeriği bir madencilik oyunudur. Oyunu oynamak oldukça basit ve eğlenceli...

Artık Maden.im sitesinin çalışma mantığını, kazancını ve güvenilirliğini sizlere anlatayım.

1 Maden.im Nedir?

Maden.im kullanıcılarına sanal olarak maden işletme imkanı veren, madencilerle birlikte kullanıcıların gelirini artırmasını sağlayan ve edindiğim tecrübeye göre çoğu para kazandırma sitesinden daha fazla kazandıran yerli bir oyun sitesidir.

2 Sitenin Güvenilirliği Nedir?

Site, bir vergi numarasıyla vergi dairesine kayıtlıdır. Yani resmîdir.

3 Madenden Nasıl Para Kazanırım?

Oyun için siteye üye olunduğunda ilk olarak size 5 gün çalışmak üzere 1 adet kömür madencisi hediye edilir.
Kömür madencisi 5 gün boyunca çalışarak size para kazandırır. Bu kömür madencisi size günlük 0.7 altın kazandırır. (1 Altın = 1 TL)

Yatırım yapmadan kazanmanız çok zordur. Siteye başka üyeler getirerek ve onların üst üyeliklerden üyelik almasını sağla**** kazanç elde edebilirsiniz. Fakat yatırım yaparak hem kazançlarınızı belirli süre aralıklarında çekebilir hem de oyunda farklı stratejilerle sürekli gelişerek gelirinizi artırabilirsiniz.

Oyunda bir kömür madencisi 15 altındır. Bu kömür madencisi sizin için 30 gün çalışır. Siz bu 30 gün boyunca her gün siteye girip "Maden" bölümünden kömür madencisinin üretimini toplamalısınız.
Yukarıda bahsettiğim gibi günlük 0,70 altın veren bu kömür madencisi 30 günün sonunda size 21 altın sağlayacaktır.
Kömür madencisini almak için 15 altın harcadınız. 30 günün sonunda 21 altın yani 21 TL kazandınız. Kârınız 7 TL olacaktır.

Unutmayın! Bu sadece 1 adet kömür madencisinin sağladığı kazançtır. "Kömür paket" adlı paketi 75 altına satın alarak 5 kömür madencisi alabilir ve aylık 35 TL kâr elde edebilirsiniz.

Benim size tavsiyem yatırım yaparak önce hesabınızı yükseltin. Ardından madenci paketleri satın alarak hızlı bir şekilde kârınızı elde edin. Stratejileri en alt kısımda sizlerle paylaşacağım.

Para çekme işlemi için banka hesabı, Papara ve Payeer seçenekleri mevcuttur. Minimum para çekme limiti 15 TL'dır.

*Kayıt olmadan önce gerçek adınızla kayıt olmanız gerektiğini, ödemenin çekilebilmesi için kayıtlı kullanıcı adıyla aynı ada sahip bir banka hesabının gerektiğini unutmayın.

*Ayrıca eğer yurt, okul gibi toplu internet kullanımı olan yerlerden giriş yapıyorsanız. Bir IP üzerinden en fazla 3 hesabın kabul edileceğini unutmayın. Eğer internetiniz kişisel ev internetiyse endişe etmeden kayıt olabilirsiniz. Sizlerin mağdur olmaması konusunda bu açıklamayı ekledim.


Sabırlı olun. İyice okuyup anla**** üye olun. Ve sizden ricam vereceğim bağlantıdan ya da sayfadaki Maden.im reklamlarına tıkla**** üye olun ki bana da destek sağlayabilesiniz.

4 Hangi Madenci Ne Kadar Kazandırıyor?

Madencilerin kazanç tablosu aşağıda bulunan resimdeki gibidir.

[ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ]

Bu tablodan yola çıkarak kendinize strateji oluşturabilirsiniz. Mağazada yer alan paketlerden almanız sizin için daha faydalı olacaktır.

5 Strateji Önerileri ve Sağlayacağı Kazançlar

Öncelikle hesabınızı yükseltmeniz gerekecek. Bunun için aşağıdaki tabloyu inceleyerek ve yukarıda eklemiş olduğum madenci kazanç tablosunu da göz önünde bulundurarak kendinize uygun bir hesap türü seçin ve hesabınızı yükseltin.

[ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ]

Hesabınıza para yükleyerek üst üyelikleri satın alabilirsiniz. Mevcut olarak şu anda yapılan yüklemelere %25 bonus verilmektedir. Yani siz hesabınıza 100 TL'lik bir para yüklemesi yaptığınızda hesap bakiyeniz 125 TL olacaktır.

Fakat bu durumun ne kadar süreceğinden emin olamadığım için strateji hesaplamalarını bonussuz bir şekilde anlatacağım.

Şimdi örnek olarak sizlere her hesap türünden stratejiler önereceğim.

Standart Üyelik

Eğer "Ben hesabımı yükseltmeden yoluma devam edeceğim. Bana uygun bir yöntem lazım." diyorsanız standart üyelikle sizlere güzel bir strateji açıklayacağım.

Öncelikle hesabınıza 75 TL yükleyin. Bu hesabınıza 75 altın olarak yansıyacaktır. Ardından mağazadan 5 adet kömür madencisini içeren 75 altın değerindeki "Kömür Paket" satın alın.

30 günlük süre ile sizin için çalışacak olan bu madenciler toplamda günlük 3.50 altın kazandıracaktır.
1 aylık sürenin sonunda hesabınızda 105 altın bulunacaktır. Yani kârınız 30 altın olacaktır.

İster bu parayı çekebilir, isterseniz de daha fazla madenci alarak ya da hesabınızı yükseltip diğer madencileri alarak gelirinizi artırabilirsiniz.

Bakır Üyelik

Bakır üyelikte 25 altın ödeyerek bakır madencilerini kullanıma açabilirsiniz. Buradaki tavsiyem, hesabınıza 155 TL yükleyerek 25 altın ile bakır üyelik satın alıp kalan 130 altın ile de "Bakır Paket" satın almanız olacaktır.

Satın alacağınız bakır paket ile 30 günlük 5 bakır madencisi ve 2 kömür madencisini madeninizde çalıştırmak üzere görevlendirmiş olacaksınız.

Bir adet bakır madencisinin günlük kazancı 1 altın olduğuna göre aylık kazancı 30 altın olacaktır. Dolayısıyla 5 adet bakır madencisinin aylık kazancı 150 altın olacaktır.

Ayrıca 2 adet de kömür madenciniz vardı. Bunlar da bir aylık süre sonunda size 42 altın kazandıracaktır.

Toplamda 150+42= 192 altın kazanmış ve 37 altın kâr etmiş olacaksınız. Bu süreçten sonra dilerseniz paranızı çekebilir, dilerseniz de daha fazla madenci alarak ya da hesap yükselterek daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Gümüş Üyelik

Gümüş üyelikte 50 altın ödeyerek gümüş madencilerini kullanıma açabilirsiniz. Hesabınıza 220 TL yükleyerek 50 altın ile gümüş üyelik satın alın. Kalan 170 altın ile de "Gümüş Paket" satın alarak 30 gün boyunca madeninizde çalıştırmak için 5 adet gümüş madencisi, 2 adet bakır madencisi ve 1 adet kömür madencisi görevlendirmiş olursunuz.

Bunların 30 gün sonunda kazandıracağı altın;

Gümüş madencileri: 1 gümüş madencisinin günlük kazancı 1.25 altındır. 30 gün sonunda 37.5 altın kazandıracaktır. 5 adet gümüş madencisi ise size 187.5 altın kazandıracaktır.

Bakır madencileri: 1 bakır madencisinin günlük kazancı 1 altındır. 30 gün sonunda size 30 altın kazandırır. 2 adet bakır madencisi ise size 60 altın kazandıracaktır.

Kömür madencisi: Günlük 0.70 altın kazandıran kömür madencisi 30 gün sonunda size 21 altın kazandıracaktır.

Toplamda 187.5+60+21= 268.5 altın kazanmış olacak, 48.5 altın kâr etmiş olacaksınız.

[ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ]

Aldığım ödemeleri görmek için [ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ].Netlog Yazılım - Bilgisayar ve Teknoloji Sistemleri [ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ]
[ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ]
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Şükrü ]

Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi: 12.10.2015
İleti Sayısı: 477
Şehir: Gizli
Durum: Çevrimdışı

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder

33 kere teşekkür edildi.
345 kere teşekkür etti.
Cevap Tarihi: 04.05.2017- 16:32
Alıntı yaparak cevapla  


Bu hafta madencilerde büyük indirim var. Ayrıca yatırımlara %15'ten %40'a kadar bonuslar veriliyor. 100 TL yatırıma 15 TL bonus   (h)Netlog Yazılım - Bilgisayar ve Teknoloji Sistemleri [ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ]
[ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ]
Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.
Benzer konular
Başlık Yazan Cevap Gösterim Son ileti
Konu Klasör Ödeme Kanıtlı - Maden Topla Para Kazan fexkomin 0 940 14.12.2016- 17:30
Konu Klasör Maden Topla Para Kazan - Depo Yok - Ödeme Puanı Yok fexkomin 1 1143 01.12.2016- 20:39
Konu Klasör Para kazanma rufneck 0 826 31.10.2016- 12:08
Konu Klasör Para Kazanma dokansent 1 981 21.10.2016- 06:56
Konu Klasör facebook para kazanma salihonelge 4 1069 22.08.2017- 13:34
Etiketler   Maden.im,   İle,   Para,   Kazanma